Budík světle růžový

Kód: 5761
Novinka Tip
Značka: EDUCAbul
1 649 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
  • praktický budík a pomůcka k učení času
  • učí děti samostatně se orientovat v čase
  • variabilní zvuky - vlakový alarm, kukačka nebo zpěv ptáků

Tento růžový budík s kulatým designem pomáhá dítěti sledovat čas. Když se rozsvítí obrázek na spaní, dítě na první pohled pozná, že je čas jít spát. V nastavený čas se pak rozsvítí obrázek pro probuzení a budík tiše zazvoní: je čas vstát, sám jako dospělý. Nejprve lze použít jako budík pro nejmenší, protože rozptyluje uklidňující světlo. Starším dětem pak umožňuje naučit se dva způsoby čtení času, analogový a digitální. A co víc? Má dvě možnosti napájení, a to buď ze sítě nebo bateriemi, volba je na Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento tmavě modrý budík s kulatým designem pomáhá dítěti sledovat čas. Když se rozsvítí obrázek na spaní, dítě na první pohled pozná, že je čas jít spát. V nastavený čas se pak rozsvítí obrázek pro probuzení a budík tiše zazvoní: je čas vstát, sám jako dospělý. Nejprve lze použít jako budík pro nejmenší, protože rozptyluje uklidňující světlo. Starším dětem pak umožňuje naučit se dva způsoby čtení času, analogový a digitální. A co víc? Má dvě možnosti napájení, a to buď ze sítě nebo bateriemi, volba je na Vás.

 

Technické informace:

Vyrobeno z plastu. 3 tóny budíku. Funguje na 3 baterie AA, které nejsou součástí balení. Velikost: D 16,5 x Š 13,5 x V 7 cm.

Pozor! Nevhodné pro děti do 3 let. Dlouhý kabel. Nebezpečí uškrcení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie
Záruka: 2 roky
Věk_: 5 - 7 let, 8 - 12 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 5 - 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: