Dětský regál - 4 oddíly

Kód: 10796
2 519 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

 

  • velká kapacita
  • vhodný do všech interiérů

Každý dětský pokoj potřebuje jednoduchou a chytrou poličku na knihy, krabice s hrami a hračkami. Regál obsahuje 4 přihrádky, můžete ale rozšířit úložné možnosti přidáním dvou oddělovacích desek v barvě podle vlastního výběru. Dítě může regál vybavit také jednou nebo dvěma krabicemi na kolečkách. Jednoduše je zasuňte do spodní části police. Dítě si tak může sestavit poličku podle svých potřeb a přání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý dětský pokoj potřebuje jednoduchou a chytrou poličku na knihy, krabice s hrami a některé hračky. Regál původně obsahuje 4 přihrádky, můžete ale rozšířit úložné možnosti přidáním dvou oddělovacích desek v barvě podle vlastního výběru. Dítě může regál vybavit také jednou nebo dvěma krabicemi na kolečkách. Jednoduše je zasuňte do spodní části police. Dítě si tak může sestavit poličku podle svých potřeb a přání.

Technické informace:

15 mm MDF třídy E1. Rozměry: Š 67 x D 30 x V 69 cm. K umístění na podlahu a připevnění ke stěně, aby se nábytek nepřevrátil. Pro vlastní montáž. Modulární řada. Dodává se bez příslušenství: dělicí příčky, malé boxy na kolečkách a kouzelné kostky se prodávají samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.3 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let, 8 - 12 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci
Doporučený věk: 2 roky - 12 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: