Dřevěná motorická kostka

Kód: 10669
1 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
  • 5 různých aktivit
  • rozvíjí jemnou motoriku a soustředění
  • vyrobeno ze dřeva FSC
  • horní deska se sundává a otáčí (pro praktické skladování)

Tato kostka na kolečkách nabízí 5 různých aktivit. Otáčející se ozubená kolečka, otvory v geometrických tvarech, do kterých se vkládají kostky a bludiště rozvíjející jemnou motoriku a smysly dítěte. Provázek a kolečka pro tahání kostky a její jednoduchý převoz kdekoliv se dítěti zachce. Oboustranná základna má kuličkovou provlékačku, která dítě zabaví na dlouhou dobu! Jakmile hra skončí, můžete vrchní díl jednoduše otočit a uložit aby nezabíral moc místa. Čtyři kolečka této kostky jsou opatřena gumovým páskem, aby nedošlo k poškození podlahy a aby se šetřily uši rodičů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kostka na kolečkách nabízí na každé své straně různé aktivity. Otáčející se ozubená kolečka, otvory v geometrických tvarech, do kterých se vkládají předměty a bludiště rozvíjející jemnou motoriku a smysly dítěte. Provázek a kolečka pro tahání kostky a její jednoduchý převoz kdekoliv se dítěti zachce. Oboustranná základna má kuličkovou provlékačku, která dítě zabaví na dlouhou dobu! Jakmile hra skončí, můžete vrchní díl jednoduše otočit a uložit aby nezabíral moc místa. Čtyři kolečka této aktivity kostky jsou opatřena gumou, aby nedošlo k poškození podlahy a aby se šetřily uši rodičů!

 

Technické informace:

 Dřevěná kostka s labyrintem: Vyrobeno ze dřeva FSC
 Obsahuje: 1 čtyřstrannou kostku s následujícími aktivitami: ozubená kola, 4 vkládací geometrické bloky, 1 dřevěný labyrint, 1 průhledná strana
 Na víku: 1 kovovou provlékačku s dřevěnými korálky
 4 kolečka pogumované
 Velikost: 24 x Š 24 x V 44 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.94 kg
Věk_: 0 - 2 roky, 2 - 4 roky
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 12 měsíců - 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: