HAPPY COCO

Kód: 10135
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
  • rychlá hra a jednoduchá pravidla
  • první společenská hra
  • 2 herní varianty s různou úrovní

Kdo jako první kompletně postaví svou slepičku? Rozhoduje kostka! Každý hráč si hodí kostkou a podle toho, na které straně padne, si může nebo nemusí vzít odpovídající dílek, aby dal svou slípku dohromady. Aby byla kompletní, potřebuje růžový hřeben, žlutý zobák, dvě červená křídla a tři modrá pera. Ale pozor, pokud hráči na kostce padne kříž, přijde o tah. Tohle rozesměje všechny ostatní! Příliš snadné? Pro zpestření hry je zde varianta! S hrou Coco des îles se malí hráči učí první pravidla společenských her, zažívají prohry, výhry a především se učí společně se bavit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo jako první kompletně postaví svou slepičku? Rozhoduje kostka! Každý hráč si hodí kostkou a podle toho, na které straně padne, si může nebo nemusí vzít odpovídající dílek, aby dal svou slípku dohromady. Aby byla kompletní, potřebuje růžový hřeben, žlutý zobák, dvě červená křídla a tři modrá pera. Ale pozor, pokud hráči na kostce padne kříž, přijde o tah. Tohle rozesměje všechny ostatní! Příliš snadné? Pro zpestření hry je zde další varianta! S hrou Coco des îles se malí hráči učí první pravidla společenských her, zažívají prohry, výhry a především se učí společně se bavit!

 

Technické informace:

Vyrobeno ze dřeva. Obsahuje: 4 ptáky, 4 chocholy, 4 zobáky, 8 křídel, 12 ocasů a 1 kostku. Povrchová úprava: barva na vodní bázi.
Minimální počet hráčů : 2
Maximální počet hráčů : 4
Doba trvání hry : 10 minut

 Upozornění. Nevhodné pro děti do tří let. Malé díly. Nebezpečí udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 2-4 roky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.288 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let, 8 - 12 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 3 roky - 8 let
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.3.2023
Jsem moc spokojená. Naše holčičky si hru moc oblíbily. :) Krásné a kvalitní zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: