Kuchyňský vařič s troubou

Kód: 10126
1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
  • lze sestavit bez šroubů během několika minut
  • rozvíjí jemnou motoriku a představivost
  • troubu lze použít jako úložný prostor

Zdá se Vám, že dětská kuchyňka by mohla v pokojíčku zabrat moc místa? Pak by mohl být tento dřevěný kompaktní vařič skvělou volbou! Sestaven a připraven ke hře je za pouhých pár minut (lze jej sestavit bez šroubů). A hra může začít! Váš malý kuchař si připraví pánev, suroviny promíchá vařečkou, dochutí solí a pepřem. Nezapomene nastavit plotýnky sporáku pomocí otočných knoflíků – vydávají realistický zvuk. Pak nastaví troubu na ryby, kuře nebo pečivo. A proč se nezeptat šéfkuchaře na denní menu? Pomozte mu rozvíjet slovní zásobu! Tato realistická imitační hra umožňuje dítěti napodobovat a reprodukovat každodenní gesta, rozvíjet jemnou motoriku a představivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdá se Vám, že dětská kuchyňka by mohla v pokojíčku zabrat moc místa? Pak by mohl být tento dřevěný kompaktní vařič skvělou volbou! Sestaven a připraven ke hře je za pouhých pár minut (lze jej sestavit bez šroubů). A hra může začít! Váš malý kuchař si připraví pánev, suroviny promíchá vařečkou, dochutí solí a pepřem. Nezapomene nastavit plotýnky sporáku pomocí otočných knoflíků – vydávají realistický zvuk. Pak nastaví troubu na ryby, kuře nebo pečivo. A proč se nezeptat šéfkuchaře na denní menu? Pomozte mu rozvíjet slovní zásobu! Tato realistická imitační hra umožňuje Vašemu dítěti napodobovat a reprodukovat každodenní gesta, rozvíjet jemnou motoriku a představivost.

Technické informace:

Vyrobeno ze dřeva. Obsahuje: 1 pánev, 1 kuchyňskou vařečku, 1 solničku a pepřenku, 1 plastový dřez, 1 vodovodní kohoutek, 2 knoflíky clac-clac, 1 troubu s magnetickými dvířky, 1 posuvné tlačítko. Rozměry: D 40 x Š 30 x V 50 cm. Výška pracovní desky: 36 cm. Povrchová úprava: barva na vodní bázi.

Pozor! Nevhodné pro děti do tří let, malé části. Nebezpečí udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 2-4 roky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let
Pro koho: Děvčata, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 3 roky - 6 let

Kuchyňský vařič s troubou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: