Stíratelný blok

Kód: 10498
579 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
  • 14-ti stránkový stíratelný zápisník, který lze používat opakovaně
  • rozvíjí kreativitu a motoriku
  • v balení jsou 2 tekuté křídy a hadřík

S tímto flexibilním zápisníkem, který lze opakovaně používat, bude Vaše dítě moci dát volný průchod své kreativitě doma, v restauraci nebo i na cestách. Ať už chce kreslit, psát, vymyslet animovaný příběh, tento zápisník s přiloženými barevnými fixami nabízí spoustu možností zábavy, při které se fantazii meze nekladou. Chce začít od začátku? Žádný problém! Stačí otřít vlhkým hadříkem a vše jednoduše smazat. Po skončení kreslení může dítě vložit tekuté křídové fixy do pytlíku a sešit uzavřít pomocí suchého zipu. Je velmi praktický a můžete jej vzít kamkoliv s sebou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto flexibilním zápisníkem, který lze opakovaně používat, bude Vaše dítě moci dát volný průchod své kreativitě doma, v restauraci nebo i na cestách! Ať už chce kreslit, psát, vymyslet animovaný příběh, tento zápisník s přiloženými barevnými fixami nabízí velkou spoustu možností zábavy, při které se fantazii meze nekladou! Chcete začít od začátku? Žádný problém! Stačí otřít vlhkým hadříkem a vše jednoduše smazat. Po skončení kreslení může dítě vložit tekuté křídové fixy do pytlíku a sešit uzavřít pomocí suchého zipu. Je velmi praktický a můžete jej vzít kamkoliv s sebou!

Technické informace:

Vyrobeno z plastu. Obsahuje: 1 sešit se 14 stranami bílé stíratelné tabulky, 2 fixy (zelený, modrý), 1 integrovanou úložnou kapsu a 1 hadřík. Pro snazší očištění tabulky nezapomeňte hadřík navlhčit.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 3 roky - 6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: