Stůl s aktivitami

Kód: 10362
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
  • 6 aktivit
  • rozvíjí jemnou motoriku a samostatnost
  • stabilní, snadno se montuje

Rychlé sestavení pro hodiny hraní a objevování, to je to, co tento stůl nabízí. Objevování může začít hrou s dřevěnými kostkami a zvířátky. Pestrá grafika stimuluje zrak dětí. Výběrem hrací plochy děti objeví vkládačku tří zvířátek, měkká plastová ozubená kola, kterými mohou otáčet, sluníčko a mráček, kterými se dá pohybovat v duze, korálkové bludiště, jezdící autíčko a čtyři kostky, které mohou skládat na sebe. Každá činnost rozvíjí jejich jemnou motoriku, probouzí smysly a nutí pochopit důsledky jejich jednání. Něco navíc? Hrací plochy oddělené duhou umožňují hru dvou dětí najednou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rychlé sestavení pro hodiny hraní a objevování, to je to, co tento stůl nabízí. Objevování může začít hrou s dřevěnými kostkami a zvířátky. Pestrá grafika stimuluje zrak dětí. Výběrem hrací plochy děti objeví vkládačku tří zvířátek, měkká plastová ozubená kola, kterými mohou otáčet, sluníčko a mráček, kterými se dá pohybovat v duze, korálkové bludiště, jezdící autíčko a čtyři kostky, které mohou skládat na sebe. Každá činnost rozvíjí jejich jemnou motoriku, probouzí smysly a nutí pochopit důsledky jejich jednání. Něco navíc? Hrací plochy oddělené duhou umožňují hru dvou dětí najednou.

 

Technické informace:

Vyrobeno ze dřeva, kovu a plastu. Obsahuje: 3 ozubená kola, 3 zvířátka, 4 kostky, 1 počítadlo, 1 auto k pohybu a 1 duhu s 1 sluncem a 1 mrakem k pohybu. Průměr stolu: 40 cm, výška stolu 37 cm, celková výška: 64 cm. Povrchová úprava: barva na vodní bázi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 2-4 roky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.694 kg
Věk_: 0 - 2 roky, 2 - 4 roky
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 12 měsíců - 3 roky

Stolek s aktivitami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: