Tekuté křídy - 4 ks

Kód: 10462
379 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
  • pro skleněné, břidlicové, nebo plexisklové povrchy
  • rozvíjí motoriku a kreativitu
  • tekutá křída - snadné čištění vodou

Doby tradičních kříd jsou pryč. S těmito čtyřmi tekutými křídovými fixami může Vaše dítě vyzkoušet malovat i na nové povrchy. Ať už se jedná o skleněný povrch, okna, průhledný povrch naší tří-podkladové tabule nebo o klasickou černou břidlicovou tabulku. Děti tak objeví nový způsob tvorby, při kterém mohou dát volnost své kreativitě. Jasné a intenzivní barvy nabízejí jedinečný výsledek. A co víc? Po zaschnutí lze tekutou křídu v mžiku smazat trochou vody nanesené na vlhký hadřík. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doby tradičních kříd jsou pryč. S těmito čtyřmi tekutými křídovými fixami může Vaše dítě vyzkoušet malovat i na nové povrchy. Ať už se jedná o skleněný povrch, okna, průhledný povrch naší třípodkladové tabule nebo o klasickou černou břidlicovou tabulku. Děti tak objeví nový způsob tvorby, při kterém mohou dát volnost své kreativitě. Jasné a intenzivní barvy nabízejí jedinečný výsledek. A co víc? Po zaschnutí lze tekutou křídu v mžiku smazat trochou vody nanesené na vlhký hadřík. 

Technické informace:

Obsahuje: 4 tekuté křídové popisovače (bílý, zelený, červený a modrý) Při prvním použití popisovač dobře protřepejte a na 2-3 minuty přitlačte fix.

Pozor! Nevhodné pro děti do tří let, malé části. Nebezpečí udušení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 2-4 roky
Záruka: 2 roky
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: