Vajíčkový závod

Kód: 10638
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
  • rozvíjí dovednosti, přesnost a zároveň baví
  • 2 úrovně obtížnosti na jedné lžíci
  • ideální pro hry v přírodě

Chůzí nebo běháním bez upuštění vajíčka ze lžičky si dítě rozvíjí zručnost a přesnost. Komu spadne vejce jako prvnímu? Pokud je to příliš snadné, otočí lžíci, která je na druhé straně méně dutá, a hra se okamžitě stane obtížnější. Překážek, které se mu postaví do cesty, může být několik: překročit provázek, otočit se kolem stromu nebo vylézt na židli... Ideální pro oživení narozeninové oslavy nebo odpoledne v parku, kde mohou děti i dospělí společně prožít příjemné chvíle!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chůzí nebo běháním bez upuštění vajíčka ze lžičky si dítě rozvíjí zručnost a přesnost. Tato sada 6 lžiček umožňuje hrát si společně na poslíčky! Komu spadne vejce jako prvnímu? Pokud je to příliš snadné, otočí lžíci, která je na druhé straně méně dutá, a hra se okamžitě stane obtížnější. Překážek, které se mu postaví do cesty, může být několik: překročit provázek, otočit se kolem stromu nebo vylézt na židli... Ideální pro oživení narozeninové oslavy nebo odpoledne v parku, kde mohou děti i dospělí společně prožít příjemné chvíle!

 

Technické informace:

 Vyrobeno z plastu a plstěných vajíček. 1 strana s větší prohlubní pro začátečníky a 1 strana s menší prohlubní pro pokročilé hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.349 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let, 8 - 12 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: