Dračí mise

Kód: 10468
899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
  • originální a velmi zábavná hra

Dračí mise je kooperativní hra, ve které musí dva až čtyři hráči dostat svůj poklad přes most. Zatím se zdá, že úkol je snadný... až na to, že pod mostem číhá nebezpečný drak a hrozí, že rytíře, kteří chtějí získat zlaté nugety, srazí k zemi! Hráči se střídají v házení dvěma kostkami: první kostka určuje, jak daleko mohou svého rytíře posunout, druhá kostka určuje, kam drak udeří. Je na hráči, aby stiskl dračí ocas a zatřásl mostem. Ale pozor, pokud zlato spadne, vrátí se zpět k drakovi! Kdo získá na konci hry nejvíce zlatých nugetů? Abyste se vyhnuli nevyhnutelnému, je třeba pečlivě plánovat a mít vymyšlenou dobrou strategie! Jinak se zuřící drak probudí a pošle rytíře z mostu dolů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí mise je kooperativní hra, ve které musí dva až čtyři hráči dostat svůj poklad přes most. Zatím se zdá, že úkol je snadný... až na to, že pod mostem číhá nebezpečný drak a hrozí, že rytíře, kteří chtějí získat zlaté nugety, srazí k zemi! Hráči se střídají v házení dvěma kostkami: první kostka určuje, jak daleko mohou svého rytíře posunout, druhá kostka určuje, kam drak udeří. Je na hráči, aby stiskl dračí ocas a zatřásl mostem. Ale pozor, pokud zlato spadne, vrátí se zpět k drakovi! Kdo získá na konci hry nejvíce zlatých nugetů? Abyste se vyhnuli nevyhnutelnému, je třeba pečlivě plánovat a mít vymyšlenou dobrou strategie! Jinak se drak zuřivě probudí a pošle rytíře z mostu dolů!

 

Technické informace:

Vyrobeno ze dřeva. Obsahuje: 1 konstrukci, 4 postavičky, 11 nugetů, 2 kostky, 1 látkový sáček a 1 návod. Velikost: D 30 x Š 8,5 x V 10,5 cm.
Minimální počet hráčů : 1
Maximální počet hráčů : 4
Doba trvání hry : 10 minut

Upozornění. Nevhodné pro děti do tří let. Malé díly. Nebezpečí udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 2-4 roky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.116 kg
Věk_: 2 - 4 roky, 5 - 7 let, 8 - 12 let
Pro koho: Děvčata, Chlapci, Děvčata a chlapci
Doporučený věk: 4 roky - 8 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: