EnergyBul - Hrajeme si s dětmi venku a posilujeme rodinné pouto!

Ahoooj rodičové a Vaši malí dobrodruzi! Dnes se s vámi chci podělit o úžasnou značku dětských hraček EnergyBul od společnosti Oxybul, která nám rodičům nabízí mnoho radosti a zábavy s našimi ratolestmi venku! Prožijte společně nezapomenutelné chvíle plné smíchu a pohybu, které prospějí nejen našim dětem, ale také našim vztahům.

 

Věříme, že naše ratolesti mají nekonečnou energii, kterou potřebují využít na maximum. A co kdybychom ještě více povzbudili jejich kreativitu a hravost venku? Přinášíme Vám neodolatelnou dávku radosti, zábavy a prospěšných momentů s vašimi dětmi!

 

Vstupte s námi do světa Energybul, kde se plní dětské sny o nekonečné energii a dobrodružství venku! Procházka po zahradě nebo na hřišti je s produkty Energybul úplně jiný zážitek. Užijte si společně s vašimi dětmi hravé aktivity, které je nadchnou a zároveň budou prospěšné pro jejich zdraví a vývoj.

EnergyBul - Cesta za dobrodružstvím venku

Máte doma malé dobrodruhy, kteří nemohou vyčerpat svoji energii? S produkty EnergyBul budete mít radost nejen vy, ale hlavně vaše děti! EnergyBul nás zve na cestu za dobrodružstvím venku a dává nám šanci objevovat svět spolu s našimi ratolestmi.

Zapomeňte na všednost a nudné chvíle doma u televize. EnergyBul Vás naladí na správnou vlnu pohybu a her venku.

Hrajeme venku a pořádně se bavíme!

Energybul nám přináší neuvěřitelně hravé hry na ven, které stimulují dětskou fantazii a podporují pohybové dovednosti. Každý produkt je navržen s láskou, aby naše děti zažily nezapomenutelné chvíle plné radosti. Od interaktivních skákacích míčů až po obratné koloběžky - vaše děti budou nadšené a Vy s nimi!

Sportujte spolu pro zdraví a radost

Aktivní pohyb je důležitý nejen pro naše děti, ale i pro nás maminky a tatínky. Výlety a hry venku jsou skvělou příležitostí, jak si společně užívat čas a zlepšovat zdraví celé rodiny. A co všechno to může pro nás znamenat?

 1. Zdraví a kondice: Pravidelný pohyb venku posiluje imunitní systém a zlepšuje celkovou kondici nejen u dětí, ale i u nás rodičů. Děti se vyběhnou, my rodičové získáme potřebnou dávku energie.
 2. Radost a pozitivní emoce neboli zlepšení nálady a snížení stresu: Pohyb uvolňuje endorfiny - hormony štěstí. Společné hry venku nás naplní radostí a pozitivními emocemi.
 3. Stmeluje rodinu: Sportování s dětmi nás spojuje a vytváří nezapomenutelné zážitky. Společné aktivity posilují rodinné pouto a vzájemné porozumění.
 4. Rozvíjí koordinaci: Skákání, běhání a házení míčů pomáhá rozvíjet motoriku a koordinaci u našich dětí.
 5. Kreativita fantazie Společné venkovní hry podporují kreativitu a fantazii našich malých dobrodruhů. Hry a tvoření nových pravidel jsou základem jejich rozvoje.
 6. Posilování rodinných vztahů: Prožívání společných aktivit posiluje vztahy mezi námi rodiči a našimi ratolestmi. Sdílení radosti a úspěchů nás spojuje ještě více.

Tipy na společné venkovní aktivity

 • Výlety do přírody Plánujte výlety do lesa, na louku nebo k vodě. Prozkoumávejte přírodu spolu s dětmi, sbírejte poklady a hrajte si na indiány či objevitele.
 • Sportovní hry: Hrajte spolu na zahradě nebo na hřišti fotbal, přehazovanou, basketbal nebo badminton. Sportovní aktivity jsou skvělou formou pohybu a zábavy.
 • Kolo: Projížďky na kole jsou skvělou aktivitou pro celou rodinu. Vyrazte na cyklostezky, prozkoumejte okolí a objevujte nová místa.
 • Vodní radovánky: Pokud máte k dispozici bazén, neváhejte a zapojte se do vodních her a soutěží.
 • Skákací zábava Zkuste společně s dětmi soutěžit, kdo z vás vyskočí výš na skákacím míči. Bude to zároveň skvělá cvičební aktivita! Zábava zaručena!
 • Závod na koloběžkách nebo bruslích: Zorganizujte rodinný závod na koloběžkách a nebo bruslích na blízkém hřišti nebo cyklostezce. Kdo bude nejrychlejší?
 • Interaktivní hry: Zapojte se do interaktivních her, které nabízí Energybul. Můžete spolu hrát na košíkovou nebo si zahrát hru s míčem na různe výzvy.
 • Tvořivé stopy: Vydejte se na procházku a hledejte stopy přírody. S dětmi zkoumejte zvířecí stopy, květiny a listy.
 • Tanec na zahradě: Zorganizujte rodinnou taneční party na zahradě. Pusťte si oblíbené písničky a tančete do sytosti.
 • Sportovní hry: zorganizujte si na zahradě nebo v parku malé "rodinné" sportovní hry. Připravte nejrůznější stanoviště na kterých si každý vyzkouší jinou sportovní aktivitu. Procvičíte tak balanční cviky (Balanční deska nebo Vajíčkový závod), skoky (Skákací pytle nebo Švihadlo), Překážkovou dráhu, hod na přesnost (Terč pop-up, Hra házení kroužků, Basketbalový koš) nebo kopání do balónu (Fotbalová branka).

Pojďte si spolu s Energybul užít radost a hravost venku! Vaše děti si budou užívat neomezenou energii a vy s nimi zažijete chvíle plné smíchu a zábavy. Vezměte své děti za ruku a vyražte vstříc venkovním dobrodružstvím, které prospěje nejen jejich zdraví a fantazii, ale také vašemu vztahu s nimi. Uvidíte, že společně strávené chvíle jsou tím nejcennějším darem, který můžete svým dětem dát.A v neposlední řadě tak posílíte rodinné vztahy a vytvoříte nové, nezapomenutelné vzpomínky.

Tak hurá ven! EnergyBul vás zve do světa radosti, smíchu a dobrodružství! Venku je krásně! A s Energybul je to ještě krásnější!

Váš oxybul.cz