Vytvořte dárek pro svého učitele

Proč vytvořit vlastnoruční dárek pro svého učitele?

Školní rok se blíží ke konci a s tím samozřejmě nastává čas vyzvednout své vysvědčení. Tento čas je ale také skvělou příležitostí pro děti (a jejich rodiče) vyjádřit své DÍKY svým učitelům za celoroční práci a podporu. A co je lepšího než vlastnoručně vyrobený dárek, který dokáže předat lásku a úctu, kterou k nim cítíte? Připravili jsme pro vás několik nápadů na dárky, které můžete snadno vyrobit doma bez nutnosti kupovat drahé věci. Protože vlastnoručně vyrobený dárek je ten nejlepší.

Tipy na vlastnoruční dárky (které můžete udělat sami doma)

 1. Děkovný dopis
  Někdy stačí jednoduché slovo "děkuji". Vezměte si bílý papír a vytvořte na něm barevnou kresbu, na které se podepište. Připište pár hezkých vět, ve kterých vyjádříte svou vděčnost a ocenění za všechno, co váš učitel pro vás udělal. Samozřejmě můžete vyjmenovat všechny způsoby, jakými vás ovlivnil, co jste se od něj naučili a jaký dopad měl na váš život. Tento jednoduchý, ale významný dárek bude mít pro vašeho učitele zvláštní hodnotu.
 2. Pamětní fotokniha
  Vezměte si několik barevných papírů a základnu z kartonu. Vyrobte malou knihu, kde každá stránka bude obsahovat fotku z různých školních událostí a krátký popis. Vaše paní učitelka bude ráda, že se může vrátit ke vzpomínkám na společné chvíle.
 3. Kniha plná příběhů od žáků
  Požádejte své spolužáky, aby napsali krátké příběhy nebo vzpomínky na výjimečné okamžiky, které zažili se svým učitelem. Shromážděte tyto příběhy do jedné knihy, přidejte kresby, které odpovídají každému příběhu, a vytvořte tak unikátní a osobní dárek.
 4. Personalizovaná třídní fotografie
  Získejte fotografii celé třídy a pomocí volně dostupných programů na úpravu fotek vytvořte zábavnou a jedinečnou třídní fotku. Můžete přidat různé vtipné prvky, jako jsou roztomilé bubliny s vzkazy od jednotlivých dětí. Poté fotku vytiskněte na kvalitní papír a vložte ji do krásného rámečku.
 5. Různé dekorace do třídy
  Vytvořte několik dekorací, které učitelce dodají radost a energii. Například můžete vyrobit barevné nápisy se slovy jako "DĚKUJEME" nebo "NEJLEPŠÍ UČITEL". Použijte svou fantazii a ozdobte je různými vzory a obrázky.
 6. Učitelský notýsek
  Vezměte si jednoduchý sešit nebo notes a vykreslete na něj přední stranu. Můžete nakreslit obrázek učitele, školní budovy nebo něco, co s vaší školou souvisí. Uvnitř můžete napsat pár vtipných příběhů ze třídy nebo prostě přání.
 7. Vlastnoručně vyrobený školní plakát
  Vytvořte plakát, který představuje váš třídní kolektiv a zábavné momenty strávené ve škole. Můžete vyrobit velkou kresbu nebo koláž, na které budou zobrazeny různé aktivity, výlety nebo speciální události. Ujistěte se, že každý student je zastoupen, a přidejte podpisy a vzkazy pro učitele.
 8. Dětský receptář
  Vytvořte malý receptář se speciálními recepty od dětí. Požádejte každého studenta, aby přinesl svůj oblíbený recept nebo rodinný recept, který by chtěli sdílet s učitelem. Napište recepty do hezky zdobeného sešitu a přidejte ilustrace nebo fotografie pokrmů. Tento originální receptář bude pro učitele nejen praktickým dárkem, ale také vzpomínkou na vaši třídu.
 9. Vlastnoručně vyrobený šperk
  Pokud máte rádi ruční práce, můžete vytvořit jedinečný šperk pro učitele. Použijte korálky, barevné provázky, skleněné korálky nebo jiné materiály, které máte k dispozici, a vytvořte náramek, náhrdelník nebo náušnice. Přidejte osobní dotek tím, že zvolíte barvy, které učitelka má ráda, nebo si vyrobíte přívěsek ve tvaru srdce nebo jiného symbolu.

Doufáme, že tyto nápady vám i vaší třídě pomohou vytvořit jedinečný vlastnoruční dárek pro vašeho učitele ke konci školního roku.

Váš oxybul.cz